Duinrell - Premium Plus Duingalow
Bungalow voor 8 personen in Wassenaar
Vrijstaande 8-persoons bungalow. Gratis toegang tot alle attracties en (beperkt) tot het Tikibad. Twee etages. Woonkamer met flatscreen-tv. Open keuken met vaatwasser en Nespresso. Vier slaapkamers: drie met tweepersoonsbed ; één met twee bedden. Twee badkamers: beiden met douche en wastafel. Sauna voor 2 personen. Aparte toiletten. Twee terrassen met tuinmeubilair, hiervan één overdekt.
Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van deze bungalow voor 8 personen (en andere accommodaties) op Duinrell.
Over deze bungalow
De Duinrell Premium Plus Duingalow, een luxe bungalow voor 8 personen met sauna, vind je in Wassenaar. Verblijf je in dit 8-persoons huisje op Duinrell dan kan je gratis in alle attracties en gratis naar het Tikibad. Verderop lees je er meer over. Op het park vind je ruim 40 attracties voor jong en oud. Maar ook in de omgeving van Wassenaar is er van alles te doen. Je zit op nog geen 4 kilometer van het strand en vlak bij leuke steden als Den Haag en Leiden. Als je er een dagje op uit wil kan je veel leuke uitjes doen. We hebben er een aantal voor je op een rijtje gezet. En op Streek van Verrassingen vind je nog veel meer leuke tips. Hieronder kan je alles lezen over dit luxe 8-persoons Duinrell huisje.

Alles wat je moet weten over deze Duinrell Premium Plus Duingalow voor 8 personen
De Duinrell Premium Plus Duingalow is een luxe huisje met sauna voor 8 personen in het groen en vlak bij de attracties. Het 8-persoons huisje met twee etages ligt op het vakantiepark van Duinrell en heeft drie slaapkamers en twee badkamers. In de woonkamer vind je een zithoek, een eethoek en een flatscreen-tv. De keuken heeft o.a. een vaatwasser, een combimagnetron en een Nespresso. Verder vind je in de keuken alles wat je nodig hebt.
In de eerste drie slaapkamers vind je een tweepersoonsbed. De vierde slaapkamer heeft twee bedden. Dekbedden en kussens liggen al voor je klaar, het bedlinnen dien je bij te boeken. Als extra service kan je de bedden op laten maken voor je aankomt. De eerste badkamer heeft een ruime inloopdouche en een wastafel. De tweede badkamer heeft een douche en een dubbele wastafel. In het huisje vind je op beide etages een apart toilet. Als extra vind je in dit luxe huisje een sauna voor 2 personen.
Bij dit 8-persoons huisje, de Duinrell Premium Plus Duingalow, vind je tot slot twee terrassen met luxe tuinmeubilair. Hiervan is er één overdekt.

Handig om te weten: de auto parkeer je in de buurt van je huisje, hier is plaats voor één auto. Tijdens je verblijf heb je gratis toegang tot wifi. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld. De door jou gekozen Duinrell Premium Plus Duingalow voor 8 personen kan van binnen en buiten afwijken.
Gratis toegang: bij een verblijf in dit huisje kan je gratis in alle attracties bij Duinrell. Ook kan je een aantal keer gratis naar het Tikibad. Hoe vaak dit is hangt af van de lengte van je verblijf. Kijk altijd eerst of de attracties en het Tikibad geopend zijn in de periode dat je boekt.
Duinrell
Wassenaar (Zuid-Holland)



