Duinrell - Premium Plus Duingalow
Bungalow voor 5 personen in Wassenaar
Vrijstaande 5-persoons bungalow. Gratis toegang tot alle attracties en (beperkt) tot het Tikibad. Twee etages. Airco. Woonkamer met flatscreen-tv. Open keuken met vaatwasser en Nespresso. Twee slaapkamers: één met tweepersoonsbed en flatscreen-tv; één slaapzolder met stapelbed, enkel bed en flatscreen-tv. Badkamer met douche en wastafel. Apart toilet. Overdekt terras met tuinmeubilair, loungeset en ligstoelen.
Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van deze bungalow voor 5 personen (en andere accommodaties) op Duinrell.
Over deze bungalow
De Duinrell Premium Plus Duingalow, een luxe bungalow voor 5 personen, vind je in Wassenaar. Verblijf je in dit 5-persoons huisje op Duinrell dan kan je gratis in alle attracties en gratis naar het Tikibad. Verderop lees je er meer over. Op het park vind je ruim 40 attracties voor jong en oud. Maar ook in de omgeving van Wassenaar is er van alles te doen. Je zit op nog geen 4 kilometer van het strand en vlak bij leuke steden als Den Haag en Leiden. Als je er een dagje op uit wil kan je veel leuke uitjes doen. We hebben er een aantal voor je op een rijtje gezet. En op Streek van Verrassingen vind je nog veel meer leuke tips. Hieronder kan je alles lezen over dit luxe 5-persoons Duinrell huisje.

Alles wat je moet weten over deze Duinrell Premium Plus Duingalow voor 5 personen
De Duinrell Premium Plus Duingalow is een luxe huisje voor 5 personen in het groen en vlak bij de attracties. Je kan hier terecht met 2 volwassenen en 3 kinderen. Het 5-persoons huisje met airco ligt op het vakantiepark van Duinrell en heeft twee slaapkamers en een badkamer. In de woonkamer vind je een zithoek, een eethoek en een flatscreen-tv. De keuken heeft o.a. een vaatwasser, een combimagnetron en een Nespresso. Verder vind je in de keuken alles wat je nodig hebt.
In de eerste slaapkamer vind je een tweepersoonsbed en een flatscreen-tv. Via een trap bereik je de slaapzolder met daarop een stapelbed en een enkel bed, ook hier staat een flatscreen-tv. Dekbedden en kussens liggen al voor je klaar, het bedlinnen dien je bij te boeken. Als extra service kan je de bedden op laten maken voor je aankomt. De badkamer heeft een ruime inloopdouche en een wastafel. In het huisje vind je een apart toilet.
Bij dit 5-persoons huisje, de Duinrell Premium Plus Duingalow, vind je tot slot een groot overdekt terras met luxe tuinmeubilair, een loungeset en ligstoelen.

Handig om te weten: de auto parkeer je in de buurt van je huisje, hier is plaats voor één auto. Tijdens je verblijf heb je gratis toegang tot wifi. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld. De door jou gekozen Duinrell Premium Plus Duingalow voor 5 personen kan van binnen en buiten afwijken.
Gratis toegang: bij een verblijf in dit huisje kan je gratis in alle attracties bij Duinrell. Ook kan je een aantal keer gratis naar het Tikibad. Hoe vaak dit is hangt af van de lengte van je verblijf. Kijk altijd eerst of de attracties en het Tikibad geopend zijn in de periode dat je boekt.
Duinrell
Wassenaar (Zuid-Holland)



