Museum in den Halve Maen
Uitje voor Roompot Cape Helius
Bezoek het kleinste museum op Voorne-Putten. Je ziet er alles op het gebied van oude kruidenierswaren. Maar ook over blik, tabaksartikelen, hoeden en kleding. Je kan een nagemaakt cafeetje bekijken. Of door de gezellige tuin wandelen. Een leuk mueseum, gewoon bij de bewoners thuis.
Hier vind je meer informatie over dit uitje.
Hoe kom je bij Museum in den Halve Maen?
Je vindt Museum in den Halve Maen op ongeveer 10 kilometer van Roompot Cape Helius. Kijk hier voor de routebeschrijving vanaf het vakantiepark. Op de kaart hieronder zie je waar Museum in den Halve Maen ligt. De oranje pin geeft aan waar Roompot Cape Helius is te vinden. Het kan zijn dat je even uit moet zoomen om het vakantiepark te zien als deze wat verder weg ligt.
Meer tips in de omgeving van Roompot Cape Helius
De andere groene pins geven aan welke uitjes er nog meer in de omgeving van Roompot Cape Helius zijn te doen. Door hierop te klikken kan je er meer over lezen. Je kan daarvandaan altijd weer terug naar de pagina van Roompot Cape Helius.
Hier vind je nog meer tips in de omgeving van Hellevoetsluis.
Adres Museum in den Halve Maen
Lodderlandsedijk 56A
3235 KK Rockanje
Of ga terug naar Roompot Cape Helius.
Roompot Cape Helius
Hellevoetsluis (Zuid-Holland)
Meer uitjes in de omgeving
- Hellevoetsluis
Hellevoetsluis, ca. 0.4 km van het park - Nationaal Brandweermuseum
Hellevoetsluis, ca. 0.5 km van het park - Historyland
Hellevoetsluis, ca. 6 km van het park - Natuurgebied Quakjeswater
Rockanje, ca. 6 km van het park - Zeehondenopvang A Seal
Stellendam, ca. 8 km van het park - Brielle
Brielle, ca. 13 km van het park - De Duinhuisjes
Rockanje, ca. 14 km van het park - De Ballebak Brielle
Brielle, ca. 15 km van het park - Natuurgebied Voornes Duin
Rockanje, ca. 15 km van het park - Goedereede
Goedereede, ca. 15 km van het park