De Grote Geere
Wil je er lekker tussenuit in een vakantiehuis in Oostkapelle? Bij De Grote Geere, vlak bij het strand van Oostkapelle, kan je een huisje huren tot 8 personen. Je zit hier vlak bij het centrum van het dorp en fietst in 10 minuten naar zee. Kortom, alle ingrediënten voor een heerlijke vakantie in Zeeland. Wandel of fiets door de mooie omgeving of kies voor een van de vele uitjes in Zeeland. Je bent hier welkom met 3 tot 8 personen. In enkele accommodaties ben je ook welkom met je hond. Lees snel verder en kom meer te weten over De Grote Geere in Oostkapelle.
Of kijk hier als je direct wil zien welke vakantiehuizen je kan huren bij De Grote Geere in Oostkapelle.

Wat is er te doen op en rond De Grote Geere in Oostkapelle?
De Grote Geere is een oude boerderij die stamt uit de 17e eeuw. Deze boerderij is omgebouwd tot een vakantiecomplex dat vrij in het weidse landschap ligt. Nu kan je hier een huisje of appartement in Oostkapelle huren voor een vakantie aan zee. Op het complex vind je geen eigen voorzieningen, toch zal het je aan niets ontbreken. Je zit namelijk vlak bij het centrum van Oostkapelle waar je alles kan vinden wat je nodig hebt.
Zo is er een supermarkt en vind je er diverse restaurants. Met de fiets of auto ben je ook zo in het grotere Domburg. In het mondaine Domburg vind je allerlei leuke winkels en nog veel meer restaurants. Met de fiets ben je ook zo op het strand van Oostkapelle. Dit ligt op nog geen 10 minuten fietsen van je vakantiehuis in Oostkapelle. Alles wat je nodig hebt is dus vlakbij te vinden. Hier kan je meer lezen over de geschiedenis van De Grote Geere in Oostkapelle.
Wat te doen in de omgeving van Oostkapelle?
Vanuit je vakantiehuis in Oostkapelle kan je uit van alles kiezen wat je wil doen. Wil je een dagje naar het strand? Dan kan je de fiets en ben je er zo. Geniet van een dag in de zon en neem een lekkere duik in zee. En wandel of fiets je graag? Dan kan je kiezen uit mooie tochten langs het strand, door de duinen en in de natuur. Vanaf Oostkapelle kan je alle kanten van Walcheren op.

Wil je er een dagje op uit? Dan kan je vanaf De Grote Geere kiezen uit tal van leuke uitjes in de omgeving van Oostkapelle. Je bent zo in Domburg en Middelburg of in het mooie Veere. Ook kan je een dagje naar een leuk museum of een leuk uitje met de kinderen doen. Een bezoekje aan Deltapark Neeltje Jans mag zeker niet ontbreken. En ook Terra Maris is leuk om te bezoeken.
Hier vind je alvast wat leuke tips in de omgeving van Oostkapelle. En kijk ook eens op Zeeland Visit voor meer ideeën voor een dagje uit in Zeeland.
Een appartement of huisje in Oostkapelle huren bij De Grote Geere
Is zo’n verblijf op een kleinschalig complex iets voor jou? Dan kan je bij De Grote Geere in Oostkapelle een luxe appartement of huisje huren tot 8 personen. In enkele hiervan ben je ook welkom met je hond. Je vakantiehuis in Oostkapelle is voorzien van alle gemak en comfort. Je vindt er alles wat je nodig hebt, voor een lang weekend of een vakantie aan zee.
Wil je nog meer comfort tijdens je verblijf in Oostkapelle? Kies dan voor een vakantiehuis of appartement met een eigen sauna. De ideale accommodatie als je nog even wil ontspannen na een dag in de Zeeuwse buitenlucht. Welke woning je ook kiest, bed- en badlinnen liggen al voor je klaar; net als keukenlinnen. Verder heeft elke woning o.a. een compleet ingerichte keuken en een mooi terras. Hier lees je meer over de accommodaties bij De Grote Geere.
Wil jij ook een huisje in Oostkapelle huren bij De Grote Geere? Kijk dan hier om te zien welke woningen er beschikbaar zijn. Je ziet dan meteen de actuele prijzen.

Zoek je toch nog liever even verder? Kijk dan hier of een ander vakantiepark in Zeeland iets voor je is. Of kies voor een andere bestemming aan zee. Er is altijd wel iets voor je te vinden!
Waarom naar dit park?
- Op 10 minuten fietsen van het strand
- Vlak bij het centrum van Oostkapelle
- Vakantiehuis huren tot 8 personen
- Je hond is welkom bij De Grote Geere
- Veel leuke uitjes in de omgeving
Kijk hier wanneer dit park beschikbaar is en zie meteen de actuele prijzen.
De Grote Geere
Oostkapelle (Zeeland)
Adres De Grote Geere
Noordweg 56a
4356 ED Oostkapelle
Kijk hier voor de routebeschrijving naar het park.
Alle informatie over dit park
Huisjes op De Grote Geere

4-persoons appartement
Type Oostkapelle Comfort
- 2 slaapkamers en 2 badkamers
- Luxe uitvoering met sauna
- Huisdiervrije accommodatie

3-persoons appartement
Type Oostkapelle Comfort
- 2 slaapkamers en 2 badkamers
- Comfort uitvoering
- Honden zijn toegestaan

4-persoons appartement
Type Oostkapelle Comfort 4*
- 2 slaapkamers en 1 badkamer
- Comfort uitvoering
- Honden zijn toegestaan

4-persoons appartement
Type Oostkapelle Comfort 4+
- 3 slaapkamers en 2 badkamers
- Comfort uitvoering
- Voor gezinnen met een baby
Vakantieparken in de omgeving
In de omgeving van De Grote Geere vind je nog veel meer leuke parken. Misschien is een van de volgende parken wel iets voor jou. Of kijk hier om andere vakantieparken in Zeeland te ontdekken.

In de Bongerd
Oostkapelle, Zeeland
- Vakantiepark en camping bij zee
- Leuk voor families met kinderen
- Overdekt zwembad met peuterbad

Roompot Bos en Duin
Oostkapelle, Zeeland
- Op loopafstand van het strand
- Vakantiehuisjes tot 6 personen
- Gratis naar zwemparadijs De Parel

Roompot Camping De Zandput
Vrouwenpolder, Zeeland
- Op maar 1000 m van het strand
- Camping en glamping in de natuur
- Midden in de duinen in Zeeland

Fort den Haak
Vrouwenpolder, Zeeland
- Kleinschalig park
- Slechts 750 meter van het strand
- Vlak bij het Veerse Meer
Kijk hier voor alle beschikbare huisjes en de actuele prijzen.