Ga direct naar de inhoud
8-persoons vakantievilla Waterlijn - illustratieve afbeelding

Z’ANDvillas - Waterlijn

Villa voor 8 personen in Kamperland

Vrijstaande 8-persoons villa. Gelijkvloers. Woonkamer met gashaard en flatscreen-tv. Open keuken met vaatwasser, meesten met Nespresso. Vier slaapkamers: elk met tweepersoons- of twee losse bedden; bijna altijd ten minste één met extra tv; opgemaakt bij aankomst. Twee badkamers: beiden met ligbad of douche, wastafel en toilet. Aantal met infrarood- of Finse sauna. Apart toilet. Tuin en terras met tuinset en ligstoelen. Meeste villa's met eigen laadpaal.

Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van deze villa voor 8 personen (en andere accommodaties) op Z’ANDvillas.

Over deze villa

Vakantievilla Waterlijn van Z’ANDvillas is een luxe vakantiehuis voor 8 personen in Kamperland. Je vindt dit vakantiehuis voor 8 personen op een park in Zeeland op slechts 500 meter van het strand. Ook het Veerse Meer is vlakbij te vinden. Tijdens je verblijf kan je gebruik maken van extra services als yoga op het strand tot een kok aan huis. In de omgeving van Kamperland kan je kiezen voor leuke uitjes. Bekijk hier alvast wat leuke tips, of neem een kijkje op Zeeland Visit. Lees verder om meer te weten te komen over de luxe vakantievilla Waterlijn voor 8 personen van Z’ANDvillas. Of bekijk hier alle luxe villa’s die je op het park kan huren.

Impressie van een vakantievilla Waterlijn, een luxe vakantiehuis in Zeeland voor 8 personen bij Z'ANDvillas in Kamperland
© Z’ANDvillas

Vakantievilla Waterlijn voor 8 personen bij Z’ANDvillas in Kamperland

Dit luxe vakantiehuis in Kamperland voor 8 personen heeft vier slaapkamers en twee badkamers. De meeste villa’s liggen aan het water. In de lichte woonkamer met gashaard vind je een zithoek, een eethoek en een flatscreen-tv. De open keuken heeft o.a. een vaatwasser en een combimagnetron. Een lekkere kop koffie zet je met Nespresso of met de filtermachine, dit hangt af van de gekozen villa. Verder vind je in de keuken alles wat je nodig hebt.

Vakantievilla Waterlijn van Z’ANDvillas heeft vier slaapkamers. Deze hebben ieder een tweepersoonsbed of twee enkele bedden. Als je aankomt zijn deze al voor je opgemaakt. In bijna alle villa’s heeft ten minste één van de kamers een extra tv. Er zijn twee badkamers met ieder een ligbad of douche (afhankelijk van de villa), een wastafel en een toilet. Ook is er een apart toilet. Badlinnen ligt al voor je klaar in de villa.

Extra luxe: in een aantal villa’s van dit type vind je een Finse of een infraroodsauna. Ook zijn er enkele villa’s met een sunshower of regendouche.

Bij dit vakantiehuis in Zeeland kan je met 8 personen buiten zitten. De woning heeft een tuin en een terras met een tuinset, ook staan er twee of meer ligbedden voor je klaar.

Impressie van de inrichting van een vakantievilla Waterlijn bij Z'ANDvillas in Kamperland
© Z’ANDvillas

Handig om te weten: de auto parkeer je bij de woning, hier is plaats voor twee auto’s. De meeste villa’s hebben een eigen laadpaal om de auto op te laden. Een pas is te krijgen op het park. Je hebt gratis toegang tot wifi. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld, elke villa op het park is anders. Vakantiehuis Duinvallei in Zeeland, dat je voor 8 personen bij Z’ANDvillas in Kamperland boekt, kan afwijken.

In deze villa ben je ook met je hond welkom, dit dien je tijdens je boeking wel aan te geven. De villa voor 8 personen is er ook in een huisdiervrije uitvoering.

Ook naar Z’ANDvillas? Bekijk hier de beschikbare accommodaties, actuele prijzen en aanbiedingen.

Prijs en beschikbaarheid

Z’ANDvillas
Kamperland (Zeeland)

herlaad de kaart

Kenmerken van villa Waterlijn voor 8 personen

Sommige opties voor deze villa op Z’ANDvillas zijn (indien beschikbaar) op voorkeur te boeken. Als hier extra kosten aan zijn verbonden krijg je dit tijdens je boeking te zien.

Algemeen

  • Soort accommodatie: villa
  • Type Waterlijn
  • Gelijkvloers
  • Max. 8 personen
  • Luxeniveau: luxe

Aantal kamers en sanitair

  • Woonkamer
  • 4 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 3 toiletten

Wellness

  • Sauna (optie)
  • Solarium: zonnebank, zonnehemel of sunshower (optie)

Kinderen

  • Camping-/kinderbedje aanwezig
  • Kinderstoel aanwezig

Internet

  • Gratis draadloos internet

Huisdieren

  • Hond welkom
  • Ook huisdiervrij te boeken

Roken

  • Rookvrij

Bijzonderheden

  • Aan het water (op aanvraag)
  • Apart toilet
  • Berging
  • Douche
  • Laadpaal bij accommodatie (optie)
  • Ligbad (optie)
  • Magnetron
  • Nespresso (of andere koffiecupmachine)
  • Open haard
  • Parkeren (na)bij huisje
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Vaatwasser
  • Vrijstaand
  • Wasdroger
  • Wasmachine

Meer vakantiehuizen op Z’ANDvillas

4-persoons vakantievilla Zandbank

4-persoons villa

Type Zandbank

  • 2 2 slaapkamers
  • 2 2 badkamers
  • Nee Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Gratis Gratis draadloos internet
  • Luxe
  • Nespresso
  • Open haard
  • Vaatwasser
8-persoons vakantievilla Zandbank

8-persoons villa

Type Zandbank

  • 4 4 slaapkamers
  • 2 2 badkamers
  • Sommigen Huisdieren welkom in sommige accommodaties
  • Gratis Gratis draadloos internet
  • Luxe
  • Sauna*
  • Nespresso
  • Open haard
  • Vaatwasser
7-persoons vakantievilla Duinvallei

7-persoons villa

Type Duinvallei

  • 4 4 slaapkamers
  • 2 2 badkamers
  • Ja Huisdieren zijn welkom
  • Gratis Gratis draadloos internet
  • Luxe
  • Open haard
  • Vaatwasser
  • Aangepast voor mindervalide gasten

Meer vakantiehuizen: bekijk alle accommodaties op Z’ANDvillas in Kamperland.

Bekijk alle accommodaties

Z’ANDvillas in het kort

Op De Groote Duynen in Kamperland vind je Z'ANDvillas, een luxe vakantiepark in Zeeland bij het Banjaardstrand en Veerse Meer. De luxe vakantievilla's op het park liggen vlak bij het strand, je loopt hier zo naartoe. Tijdens je verblijf kan je gebruik maken van diverse services zoals yoga en personal training. Of boek een privé-chef die voor je komt koken. Kortom, op dit luxe vakantiepark in Zeeland geniet je volop van alle gemak en comfort.

Z'ANDvillas in Kamperland ligt op een paar minuten lopen van het strand. Maar ook de Oosterschelde en het Veerse Meer zijn vlakbij te vinden. In de omgeving kan je uren wandelen en fietsen, door de duinen en de mooie natuur. Of kies voor een dagje uit, er is in de omgeving van Kamperland van alles te doen. Bij Z'ANDvillas op domein De Groote Duynen verblijf je in een luxe villa in Zeeland voor 4 tot 8 personen. In een deel hiervan ben je ook welkom met je hond.

Wil je meer lezen over Z’ANDvillas in Kamperland? Dan vind je hier alle informatie over dit park in Zeeland. Of bekijk direct welke accommodaties er allemaal beschikbaar zijn.

Impressie van Z’ANDvillas in Kamperland
© Z'ANDvillas

Waarom naar Z’ANDvillas?

  • Luxe vakantievilla's bij zee in Zeeland
  • Bij het Veerse Meer en Banjaardstrand
  • Gelegen op domein De Groote Duynen
  • Villa's in de duinen of aan het water
  • Naast natuurgebied De Schotsman
Ook naar Z’ANDvillas?Bekijk snel alle opties!