Waterpark Belterwiede Matriet 4
Luxe villa voor 4 personen
Vrijstaande 4-persoons villa. Twee etages. Woonkamer met flatscreen-tv. Open keuken met vaatwasser, Nespresso en Senseo. Twee slaapkamers: elk twee bedden of tweepersoonsbed. Badkamer met douche, wastafel en toilet. Apart toilet. Tuin en terras aan het water met tuinmeubilair en aanlegsteiger.
Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van deze villa voor 4 personen (en de andere huisjes) op Waterpark Belterwiede.
Over deze villa
De Waterpark Belterwiede Matriet 4 villa is een luxe villa voor 4 personen in Wanneperveen. Je vindt deze 4-persoons villa aan het water op een rustig vakantiepark bij Nationaal Park Weerribben-Wieden. Het vakantiepark heeft slechts enkele voorzieningen maar in het nabij gelegen Giethoorn en Meppel vind je alles wat je nodig hebt. In de omgeving van Wanneperveen kan je wandelen, fietsen en varen door de natuur. Of kies voor een van de leuke uitjes. Hier vind je alvast wat leuke tips. Meer ideeën vind je o.a. op Visit Oost en Visit Weerribben-Wieden. Lees verder om meer te weten te komen over deze villa voor 4 personen op Waterpark Belterwiede.

Alles over villa Matriet 4 voor 4 personen op Waterpark Belterwiede
Deze luxe vrijstaande villa voor 4 personen in Wanneperveen ligt aan het water en heeft twee etages. De woning heeft twee slaapkamers en één badkamer. In de ruime woonkamer vind je een zithoek, een eethoek en een flatscreen-tv. De open keuken heeft o.a. een vaatwasser en een combimagnetron. Ook staat er een Senseo en een Nespresso. Verder vind je in de keuken alles wat nodig is om lekker te kunnen koken en eten.
Villa Matriet 4 op Waterpark Belterwiede heeft twee slaapkamers op de eerste verdieping. Deze hebben elk twee bedden of een tweepersoonsbed. Dekbedden, kussens en bedlinnen ligt al voor je klaar. Als extra service kan je de bedden vast op laten maken. Hier kan je voor kiezen tijdens het boeken. Boven vind je ook de badkamer met een douche, een wastafel en een toilet. Op de begane grond is nog een apart toilet.
Tot slot kan je bij de Matriet 4 villa op Waterpark Belterwiede met 4 personen buiten zitten. Bij de villa vind je een tuin met een terras aan het water. Ook is er een eigen aanlegsteiger.

Handig om te weten: de auto parkeer je bij de villa, hier is plaats voor twee auto’s. Je hebt gratis toegang tot wifi. De foto’s die je je hier ziet dienen als voorbeeld, elke villa is anders. De villa voor 4 personen die je op Waterpark Belterwiede boekt kan er van binnen en buiten anders uitzien. Tijdens het boeken kan je een voorkeur opgeven.
Is deze villa misschien iets voor jou? Kijk dan hier voor de beschikbaarheid en de actuele prijzen van de huisjes op Waterpark Belterwiede. Of kijk of er een last minute aanbieding voor dit park is.
Waarom naar dit park?
- Villa's en bungalows aan het water
- In Nationaal Park Weerribben-Wieden
- Volop wandelen, fietsen en varen
- Voor liefhebbers van rust en natuur
- Veel leuke uitjes in de omgeving
Kijk hier welke accommodaties beschikbaar zijn en zie meteen de actuele prijzen.
Waterpark Belterwiede
Wanneperveen (Overijssel)
Kenmerken van villa Matriet 4 voor 4 personen
Sommige opties voor deze villa op Waterpark Belterwiede zijn (indien beschikbaar) op voorkeur te boeken. Als hier extra kosten aan zijn verbonden krijg je dit tijdens je boeking te zien.
Algemeen
- Soort accommodatie: villa
- Type Matriet 4
- 2 etages
- Maximaal 4 personen
- Luxeniveau: luxe
Aantal kamers & sanitair
- Woonkamer
- 2 slaapkamers
- 1 badkamer
- 2 toiletten
Kinderen
- Camping-/kinderbedje op aanvraag
- Kinderstoel op aanvraag
Internet
- Gratis draadloos internet
Huisdieren en roken
- Rookvrij
- Huisdiervrij
Bijzonderheden
- Aan het water
- Apart toilet
- Berging
- Douche
- Magnetron
- Nespresso
- Openhaard (optie)
- Parkeren bij (of vlak bij) de accommodatie
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Vaatwasser
- Vrijstaand
- Wasmachine
Waterpark Belterwiede in het kort
Waterpark Belterwiede in Wanneperveen is een vakantiepark aan het water, in de kop van Overijssel. Je vindt dit vakantiepark in de natuur bij Nationaal Park Weerribben-Wieden en vlak bij Giethoorn. In de omgeving kan je volop wandelen en fietsen, of huur een boot en verken de omgeving vanaf het water. Ook kan je kiezen uit tal van leuke uitjes, van leuke plaatsen tot musea en uitjes met de kinderen.
Op Waterpark Belterwiede in Wanneperveen vind je niet veel voorzieningen, je komt naar dit vakantiepark voor de rust en natuur. Toch ontbreekt het je tijdens je verblijf aan niets. In de omgeving van het park vind je diverse restaurants en met de auto ben je zo in Meppel. Op Waterpark Belterwiede verblijf je in een van de bungalows of villa's aan het water. In een aantal hiervan is ook je hond welkom.
Wil je meer lezen over Waterpark Belterwiede in Wanneperveen? Dan vind je hier alle informatie over dit park in Overijssel. Of bekijk direct welke accommodaties er allemaal beschikbaar zijn.

Adres Waterpark Belterwiede
Veneweg 193
7946 LP Wanneperveen
Kijk hier welke accommodaties beschikbaar zijn en zie meteen de actuele prijzen.
Andere huisjes op Waterpark Belterwiede

4-persoons villa
Type Breeuw 4
- 2 slaapkamers en 1 badkamer
- Luxe uitvoering
- Met hond of huisdiervrij

6-persoons villa
Type Gaarde 6
- 3 slaapkamers en 2 badkamers
- Luxe uitvoering
- Met hond of huisdiervrij

6-persoons villa
Type Matriet 6
- 3 slaapkamers en 2 badkamers
- Luxe uitvoering
- Met hond of huisdiervrij

10-persoons bungalow
Type Waterlelie 10
- 5 slaapkamers en 2 badkamers
- Luxe uitvoering
- Honden zijn toegestaan
Kijk hier voor alle beschikbare huisjes en de actuele prijzen.