EuroParcs De IJssel Eilanden - Havenpoort 10
Appartement voor 10 personen in Kampen
Geschakeld 10-persoons appartement. Drie etages. Woonkamer met smart-tv. Open keuken met vaatwasser. Vijf slaapkamers: elk twee boxsprings. Drie badkamers: elk met douche, wastafel en toilet. Apart toilet. Terras en balkon met tuinset en parasol.
Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van dit appartement voor 10 personen (en andere accommodaties) op EuroParcs De IJssel Eilanden.
Over dit appartement
EuroParcs De IJssel Eilanden Havenpoort 10 is een luxe appartement in Kampen voor 10 personen. Je vindt dit appartement voor 10 personen op een vakantiepark in Overijssel, aan de oevers van het Reevemeer. Hier kan je zwemmen en varen of lekker zonnen op het strand. Verder vind je op het park diverse andere voorzieningen. In de omgeving van Kampen kan je varen, wandelen en fietsen. Of kies voor een van de leuke uitjes voor het hele gezin. Hier vind je alvast wat leuke tips, en kijk ook eens op Visit Oost voor meer tips in Overijssel. Wil je meer te weten komen over appartement Havenpoort 10 in Overijssel voor 10 personen? Lees dan verder, of kijk hier voor alle vakantiehuizen die je op dit park in Kampen kan huren.

Havenpoort 10 voor 10 personen op EuroParcs De IJssel Eilanden in Kampen
Dit appartement in Kampen voor 10 personen heeft drie etages en beschikt over vijf slaapkamers en drie badkamers. In de lichte woonkamer op de tweede etage vind je een zithoek, een eethoek een een smart-tv. De open keuken heeft o.a. een vaatwasser en een combimagnetron. Ook kan je koffie en thee zetten. Verder vind je er alles wat je nodig hebt om te kunnen koken.
Havenpoort 10 op EuroParcs De IJssel Eilanden heeft vijf slaapkamers waarvan twee op de begane grond en drie op de tweede etage. Deze hebben ieder twee boxsprings. Op ieder bed ligt al een dekbed, kussen en bedlinnen klaar. Wil je de bedden ook vast op laten maken? Dan kan je daar tijdens het boeken voor kiezen. Verder zijn er drie badkamers waarvan één op de begane grond en twee op de tweede etage. Deze hebben elk een douche, een wastafel en een toilet. Ook is er in het appartement nog een apart toilet.
Tot slot kan je bij je Havenpoort 10 appartement in Overijssel met 10 personen buiten zitten. Bij de woning vind je een terras en een balkon met een tuinset en een parasol.
Extra genieten: in deze luxe woning vind je ook nog een infraroodsauna.

Handig om te weten: de auto parkeer je vlak bij de woning, hier is plaats voor twee auto’s. Je hebt gratis toegang tot wifi. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld. Appartement Havenpoort 10 dat je voor 10 personen bij EuroParcs De IJssel Eilanden in Kampen boekt kan afwijken.
In dit appartement ben je ook met je hond welkom, dit dien je tijdens je boeking wel aan te geven.
EuroParcs De IJssel Eilanden
Kampen (Overijssel)



