Illustratieve afbeelding bij '6-persoons bungalow Florijn 6'

Beschikbaarheid & prijzen

EuroParcs Poort Van Amsterdam Florijn 6

Bungalow voor 6 personen

Vrijstaande 6-persoons bungalow. Aan het water. Twee etages. Woonkamer met flatscreen-tv. Open keuken met vaatwasser. Drie slaapkamers: elk twee bedden. Twee badkamers: elk met douche en wastafel; hiervan één met toilet. Apart toilet. Tuin en terras met tuinset. Ook te boeken met sauna.

Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van deze bungalow voor 6 personen (en de andere huisjes) op EuroParcs Poort Van Amsterdam.

Over deze bungalow

De EuroParcs Poort Van Amsterdam Florijn 6 bungalow is een vakantiehuis in Uitdam voor 6 personen. Je vindt dit vakantiehuis voor 6 personen op een leuk park aan het Markermeer. Met een zwembad en zowel binnen als buiten een speeltuin is hier van alles te doen. Maar op de Poort van Amsterdam is er nog veel méér te vinden. Ook in de omgeving van Uitdam is er genoeg te doen. Je kan kiezen uit veel leuke uitjes voor het hele gezin. We hebben er hier alvast een paar voor je op een rijtje gezet. En op Holland Boven Amsterdam vind je meer ideeën. Wil je meer te weten komen over vakantiehuis Florijn 6 in Uitdam voor 6 personen? Lees dan snel verder. Of bekijk hier het hele aanbod op EuroParcs Poort Van Amsterdam.

Impressie van bungalow Florijn 6, een vakantiehuis voor 6 personen op EuroParcs Poort Van Amsterdam in Uitdam
© EuroParcs

Florijn 6 voor 6 personen op EuroParcs Poort Van Amsterdam in Uitdam

Dit vakantiehuis in Uitdam voor 6 personen is vrijstaand en heeft twee etages. In de woning vind je drie slaapkamers en twee badkamers. De woonkamer heeft een zithoek, een eethoek en een flatscreen-tv. In de open keuken vind je o.a. een vaatwasser en een magnetron. Ook kan je koffie, met bonen of filter, en thee zetten. Verder heeft de keuken alles wat je nodig hebt om te kunnen koken.

Bungalow Florijn 6 op EuroParcs Poort Van Amsterdam heeft drie slaapkamers waarvan één beneden en twee boven. Deze hebben ieder twee bedden. Dekbedden, kussens en bedlinnen liggen al voor je klaar. Wil je de bedden ook vast op laten maken? Dan kan je daar tijdens je boeking als extra service voor kiezen. Verder vind je in de woning twee badkamers met ieder een douche en een wastafel. Hiervan heeft er één een toilet, ook is er een apart toilet.

Tot slot kan je bij het vakantiehuis Florijn 6 op EuroParcs Poort Van Amsterdam in Uitdam met 6 personen buiten zitten. Bij de woning vind je een tuin en een terras met daarop een tuinset. Tegen betaling van een borg kan je bij de receptie een parasol lenen.

Extra genieten? Deze woning voor 6 personen is ook te boeken met een traditionele sauna.

Impressie van de inrichting van de bungalow voor 6 personen Florijn 6 op EuroParcs Poort Van Amsterdam in Uitdam
© EuroParcs

Handig om te weten: de auto parkeer je bij de woning, hier is plaats voor één auto. Je hebt gratis toegang tot wifi. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld. Vakantiehuis Florijn 6 in Uitdam dat je voor 6 personen bij EuroParcs Poort Van Amsterdam boekt kan afwijken.

In deze bungalow ben je ook met je hond welkom, dit dien je tijdens je boeking wel aan te geven. De bungalow voor 6 personen is er ook in een huisdiervrije uitvoering.

Is deze bungalow misschien iets voor jou? Kijk dan hier voor de beschikbaarheid en de actuele prijzen van de huisjes op EuroParcs Poort Van Amsterdam. Of kijk of er een last minute aanbieding voor dit park is.

Waarom naar dit park?

Prijzen en beschikbaarheid

Kijk hier welke accommodaties beschikbaar zijn en zie meteen de actuele prijzen.

EuroParcs Poort Van Amsterdam
Uitdam (Noord-Holland)

herlaad de kaart

Kenmerken van bungalow Florijn 6 voor 6 personen

Sommige opties voor deze bungalow op EuroParcs Poort Van Amsterdam zijn (indien beschikbaar) op voorkeur te boeken. Als hier extra kosten aan zijn verbonden krijg je dit tijdens je boeking te zien.

Algemeen

  • Soort accommodatie: bungalow
  • Type Florijn 6
  • 2 etages
  • Maximaal 6 personen
  • Luxeniveau: comfort

Aantal kamers & sanitair

  • Woonkamer
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 2 toiletten

Kinderen

  • Box op aanvraag
  • Camping-/kinderbedje op aanvraag
  • Kinderstoel op aanvraag

Internet

  • Gratis draadloos internet

Huisdieren en roken

  • Rookvrij
  • Hond welkom
  • Huisdiervrij

Bijzonderheden

  • Aan het water
  • Douche
  • Ligbad (optie)
  • Magnetron
  • Parkeren bij (of vlak bij) de accommodatie
  • Sauna (optie)
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Vaatwasser
  • Vrijstaand

EuroParcs Poort Van Amsterdam in het kort

Op een half uur rijden van Amsterdam vind je EuroParcs Poort Van Amsterdam, een vakantiepark in Uitdam aan het Markermeer. Op het park vind je o.a. een zwembad en zowel binnen als buiten een speeltuin. In de vakanties is er animatie en kan je kiezen uit leuke activiteiten. Ook vind je op het park een restaurant met een terras, net als een snackbar. In de parkshop kan je tot slot terecht voor wat kleine boodschappen en verse broodjes.

Wil je er een dagje op uit? Vakantiepark EuroParcs Poort Van Amsterdam in Uitdam ligt vlak bij Amsterdam. En wandel of fiets je liever dan zal je in de omgeving van Uitdam zeker genieten. Ook kan je een dagje naar een andere stad, naar de dierentuin of kiezen voor een van de andere uitjes. Op dit vakantiepark vlak bij Amsterdam verblijf je in een mooi vakantiehuis voor 4 tot 18 personen. Of kies voor een plekje op de camping. Ook de hond mag mee naar dit EuroParcs park in Uitdam.

Wil je meer lezen over EuroParcs Poort Van Amsterdam in Uitdam? Dan vind je hier alle informatie over dit park in Noord-Holland. Of bekijk direct welke accommodaties er allemaal beschikbaar zijn.

Impressie van EuroParcs Poort Van Amsterdam in Uitdam
© Europarcs

Adres EuroParcs Poort Van Amsterdam

Zeedijk 2
1154 PP Uitdam

Prijzen en beschikbaarheid

Kijk hier welke accommodaties beschikbaar zijn en zie meteen de actuele prijzen.

Andere huisjes op EuroParcs Poort Van Amsterdam

  • 2 slaapkamers en 1 badkamer
  • Comfort uitvoering (sauna als optie)
  • Met hond of huisdiervrij
  • 2 slaapkamers en 2 badkamers
  • Comfort uitvoering (sauna als optie)
  • Met hond of huisdiervrij
  • 3 slaapkamers en 3 badkamers
  • Luxe uitvoering
  • Huisdiervrije accommodatie
  • 3 slaapkamers en 2 badkamers
  • Comfort uitvoering (sauna als optie)
  • Met hond of huisdiervrij

Meer huisjes op dit park

Prijzen en beschikbaarheid

Kijk hier voor alle beschikbare huisjes en de actuele prijzen.