Illustratieve afbeelding bij '4-persoons D appartement 4'

Beschikbaarheid & prijzen

Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee D Appartement 4

Appartement voor 4 personen

Ruim 4-persoons appartement. Op de eerste etage. Woonkamer met flatscreen-tv. Open keuken met vaatwasser. Twee slaapkamers: elk twee boxsprings en tv. Badkamer met ligbad, douche en wastafel. Apart toilet. Balkon met tuinmeubilair.

Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van dit appartement voor 4 personen (en de andere huisjes) op Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee.

Over dit appartement

Het D Appartement 4 in Roompot Bosch en Zee is een appartement voor 4 personen op Texel. Je vindt dit appartement voor 4 personen in een Roompot complex in De Koog, circa twee kilometer van het strand. Op het complex vind je o.a. een zwembad en een aantal andere voorzieningen. In de omgeving van De Koog kan je kiezen uit veel leuke uitjes. Hier hebben we alvast een paar tips op een rijtje gezet. En bij de VVV Texel vind je nog veel meer ideeën als je wat wil doen. Wil je meer te weten komen over dit appartement voor 4 personen in De Koog op Texel? Lees dan snel verder.

Impressie van D appartement 4 voor 4 personen bij Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee op Texel
© Roompot

Alles over D appartement 4 bij Roompot Bosch en Zee op Texel

Dit appartement op Texel voor 4 personen ligt op de eerste etage. Het heeft twee slaapkamers en één badkamer. In de woonkamer vind je een zithoek, een eethoek en een flatscreen-tv. De open keuken heeft o.a. een vaatwasser en een combimagnetron. Ook kan je er koffie zetten (met filter) en staat er een waterkoker voor de thee. Verder vind je in de keuken alles wat je nodig hebt om te kunnen koken.

Het D appartement 4 bij Roompot Bosch en Zee op Texel heeft twee slaapkamers met ieder twee boxsprings en een eigen tv. Een dekbed, kussen en het bedlinnen ligt al klaar op ieder bed. Wil je deze ook op laten maken? Dan kan je daar als extra service voor kiezen tijdens het boeken. Verder vind je in deze woning een badkamer met een ligbad, een douche en een wastafel. Er is een apart toilet.

Tot slot kan je bij D appartement 4 op Roompot Bosch en Zee met 4 personen buiten zitten. Bij het appartement vind je een balkon met tuinmeubilair.

Impressie van de inrichting van D appartement 4 voor 4 personen bij Roompot Bosch en Zee in De Koog op Texel
© Roompot

Handig om te weten: de auto parkeer je op de centrale parkeerplaats, nabij de woning. Je hebt gratis toegang tot wifi. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld. Het appartement voor 4 personen dat je bij Roompot Bosch en Zee in De Koog op Texel boekt kan van binnen en buiten afwijken.

In dit appartement ben je ook met je hond welkom, dit dien je tijdens je boeking wel aan te geven.

Is dit appartement misschien iets voor jou? Kijk dan hier voor de beschikbaarheid en de actuele prijzen van de huisjes op Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee. Of kijk of er een last minute aanbieding voor dit park is.

Waarom naar dit park?

Prijzen en beschikbaarheid

Kijk hier welke accommodaties beschikbaar zijn en zie meteen de actuele prijzen.

Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee
De Koog (Noord-Holland)

herlaad de kaart

Kenmerken van appartement D Appartement 4 voor 4 personen

Sommige opties voor dit appartement op Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee zijn (indien beschikbaar) op voorkeur te boeken. Als hier extra kosten aan zijn verbonden krijg je dit tijdens je boeking te zien.

Algemeen

  • Soort accommodatie: appartement
  • Type D Appartement 4
  • Oppervlakte 68 m²
  • Gelijkvloers
  • Maximaal 4 personen
  • Luxeniveau: standaard

Aantal kamers & sanitair

  • Woonkamer
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 1 toilet

Kinderen

  • Box op aanvraag
  • Camping-/kinderbedje op aanvraag
  • Kinderstoel op aanvraag

Internet

  • Gratis draadloos internet

Huisdieren en roken

  • Rookvrij
  • Hond welkom

Bijzonderheden

  • Apart toilet
  • Balkon
  • Douche
  • Ligbad
  • Magnetron
  • Parkeren bij (of vlak bij) de accommodatie
  • Tuinmeubilair
  • Vaatwasser

Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee in het kort

Op Texel vind je het Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee, een kleinschalig park in De Koog. De appartementen op Texel liggen op nog geen twee kilometer van het strand. Vanaf het park loop je zo naar het dorp De Koog. En met de fiets ben je in een paar minuten op het strand. Kortom, alle ingrediënten voor een heerlijke vakantie op Texel. Strand, rust en natuur zijn altijd dichtbij!

Het park heeft een aantal voorzieningen zoals een zwembad en speeltoestellen voor de kinderen. Al het andere vind je in De Koog, vlak bij het Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee. Ook kan je vanaf dit park van Roompot kiezen uit veel leuke uitjes. Op dit Roompot park in De Koog op Texel vind je appartementen voor 2 tot 4 personen. In een deel hiervan ben je ook welkom met de hond.

Wil je meer lezen over Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee in De Koog? Dan vind je hier alle informatie over dit park in Noord-Holland. Of bekijk direct welke accommodaties er allemaal beschikbaar zijn.

Impressie van Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee in De Koog
© Roompot

Adres Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee

Dorpsstraat 235
1796 CD De Koog

Prijzen en beschikbaarheid

Kijk hier welke accommodaties beschikbaar zijn en zie meteen de actuele prijzen.

Andere huisjes op Roompot Appartementencomplex Bosch en Zee

  • Woon-/slaapkamer en 1 badkamer
  • Comfort uitvoering
  • Met hond of huisdiervrij
  • 1 slaapkamer en 1 badkamer
  • Standaard uitvoering
  • Met hond of huisdiervrij
  • 1 slaapkamer en 1 badkamer
  • Standaard uitvoering
  • Met hond of huisdiervrij

Prijzen en beschikbaarheid

Kijk hier voor alle beschikbare huisjes en de actuele prijzen.