EuroParcs Gulperberg Grandeur Panorama 5
Chalet voor 5 personen
Vrijstaand 5-persoons chalet. Gelijkvloers. Woonkamer met flatscreen-tv. Open keuken met vaatwasser. Twee slaapkamers: één met tweepersoonsbed; één met stapelbed en enkel bed. Twee badkamers: elk met douche, wastafel en toilet. Overdekte veranda met tuinmeubilair.
Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van dit chalet voor 5 personen (en de andere huisjes) op EuroParcs Gulperberg.
Over dit chalet
De EuroParcs Gulperberg Grandeur Panorama 5 is een vakantiehuis voor 5 personen en vind je in de heuvels bij Gulpen. Dit vakantiehuis in Limburg voor 5 personen staat op een leuk vakantiepark met o.a. een zwembad. Op het park vind je ook een speeltuin, restaurant en andere voorzieningen. In de omgeving van Gulpen kan je kiezen uit leuke uitjes voor jong en oud. Hier vind je alvast wat leuke tips, en kijk ook eens op Visit Zuid-Limburg voor meer inspiratie. Wil je meer te weten komen over dit vakantiehuis in Gulpen voor 5 personen? Lees dan snel verder. Of kijk hier voor alle vakantiehuizen in Gulpen die je kan huren bij EuroParcs.
Grandeur Panorama 5 voor 5 personen bij EuroParcs Gulperberg in Gulpen
Dit vrijstaande vakantiehuis in Gulpen voor 5 personen heeft twee slaapkamers en twee badkamers. In de gezellige woonkamer vind je een zithoek, een eethoek en een flatscreen-tv. De open keuken is o.a. voorzien van een vaatwasser en een magnetron. Ook kan je natuurlijk koffie en thee zetten. Verder vind je in de keuken alles wat je nodig hebt om te kunnen koken.
In je Grandeur Panorama 5 op EuroParcs Gulperberg vind je twee slaapkamers. Hiervan is er één voorzien van een tweepersoonsbed. In de tweede slaapkamer vind je een stapelbed en een enkel bed. Dekbedden, kussens en het bedlinnen liggen al voor je klaar. Als je de bedden vast op wil laten maken kan je hier tijdens het boeken als extra service voor kiezen. Het chalet heeft verder twee badkamers. Deze zijn elk voorzien van een douche, een wastafel en een toilet.
Tot slot kan je bij je Grandeur Panorama 5 vakantiehuis op EuroParcs Gulperberg in Limburg met 5 personen buiten zitten. Bij het chalet vind je een overdekte veranda met tuinmeubilair.
Handig om te weten: de auto parkeer je bij de woning, hier is plaats voor één auto. Je hebt gratis toegang tot wifi. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld. Het vakantiehuis in Limburg dat je voor 5 personen op EuroParcs Gulperberg in Gulpen boekt kan afwijken.
In dit chalet ben je ook met je hond welkom, dit dien je tijdens je boeking wel aan te geven. Het chalet voor 5 personen is er ook in een huisdiervrije uitvoering.
Is dit chalet misschien iets voor jou? Kijk dan hier voor de beschikbaarheid en de actuele prijzen van de huisjes op EuroParcs Gulperberg. Of kijk of er een last minute aanbieding voor dit park is.
Waarom naar dit park?
- Vakantiepark op de Gulperberg
- Vlak bij Maastricht en Valkenburg
- Buitenbad en peuterbad op park
- Topisch zwembad in de buurt
- In het glooiende Limburgse landschap
Kijk hier welke accommodaties beschikbaar zijn en zie meteen de actuele prijzen.
EuroParcs Gulperberg
Gulpen (Limburg)
Kenmerken van chalet Grandeur Panorama 5 voor 5 personen
Sommige opties voor dit chalet op EuroParcs Gulperberg zijn (indien beschikbaar) op voorkeur te boeken. Als hier extra kosten aan zijn verbonden krijg je dit tijdens je boeking te zien.
Algemeen
- Soort accommodatie: chalet
- Type Grandeur Panorama 5
- Gelijkvloers
- Maximaal 5 personen
- Luxeniveau: comfort
Aantal kamers & sanitair
- Woonkamer
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 2 toiletten
Kinderen
- Camping-/kinderbedje op aanvraag
Internet
- Gratis draadloos internet
Huisdieren en roken
- Rookvrij
- Hond welkom
- Huisdiervrij
Bijzonderheden
- Douche
- Magnetron
- Parkeren bij (of vlak bij) de accommodatie
- Tuinmeubilair
- Vaatwasser
- Veranda
- Vrijstaand
EuroParcs Gulperberg in het kort
Midden in de heuvels in Limburg vind je EuroParcs Gulperberg, een vakantiepark en camping in Gulpen met zwembad. Op dit park vind je naast het buitenzwembad met peuterbad diverse andere voorzieningen. Zo is er een restaurant met een panoramaterras met een schitterend uitzicht. Ernaast ligt een leuke speeltuin en in de vakanties is er animatie. In de winkel kan je terecht voor wat kleine boodschappen en verse broodjes.
Wil je er een dagje op uit? Dan is er ook in de omgeving van Gulpen van alles te doen. Niet alleen in Limburg maar ook in België en Duitsland. Bezoek een leuke stad, een museum of ga met de kinderen naar de dierentuin. Op vakantiepark EuroParcs Gulperberg verblijf je in een vakantiehuis of op de camping in Gulpen. Er zijn accommodaties voor 2 tot 6 personen, in een deel hiervan is ook je hond welkom. Dit leuke vakantiepark met camping in Gulpen is ideaal voor een paar dagen weg of een lekker lange vakantie.
Wil je meer lezen over EuroParcs Gulperberg in Gulpen? Dan vind je hier alle informatie over dit park in Limburg. Of bekijk direct welke accommodaties er allemaal beschikbaar zijn.
Adres EuroParcs Gulperberg
Berghem 1
6271 NP Gulpen
Kijk hier welke accommodaties beschikbaar zijn en zie meteen de actuele prijzen.
Andere huisjes op EuroParcs Gulperberg
2-persoons tiny house
Type Tiny House 2
- 1 slaapkamer en 1 badkamer
- Comfort uitvoering
- Met hond of huisdiervrij
2-persoons trekkershut
Type Treelodge 2
- Woon-/slaapkamer, geen badkamer (wel toilet)
- Alleen basic voorzieningen
- Huisdiervrije accommodatie
2-persoons trekkershut
Type Woodlodge 2
- Woon-/slaapkamer, geen badkamer (wel toilet)
- Alleen basic voorzieningen
- Huisdiervrije accommodatie
4-persoons chalet
Type Bellevue 4
- 2 slaapkamers en 1 badkamer
- Comfort uitvoering
- Huisdiervrije accommodatie
Kijk hier voor alle beschikbare huisjes en de actuele prijzen.