Natuurgebied De Renderklippen
Uitje voor Landal Landgoed ’t Loo
In natuurgebied De Renderklippen vind je veel hoogteverschillen. In het 223 hectare grote gebied zie je vooral veel heide en dennen. Op het terrein graast ook een kudde van 150 schapen. Je kan hier heerlijk wandelen en genieten van de natuur. Daarna kan je terecht voor een drankje in uitspanning De Schaapskooi.
Hier vind je meer informatie over dit uitje.
Hoe kom je bij Natuurgebied De Renderklippen?
Je vindt Natuurgebied De Renderklippen op ongeveer 10 kilometer van Landal Landgoed ’t Loo. Kijk hier voor de routebeschrijving vanaf het vakantiepark. Op de kaart hieronder zie je waar Natuurgebied De Renderklippen ligt. De oranje pin geeft aan waar Landal Landgoed ’t Loo is te vinden. Het kan zijn dat je even uit moet zoomen om het vakantiepark te zien als deze wat verder weg ligt.
Meer tips in de omgeving van Landal Landgoed ’t Loo
De andere groene pins geven aan welke uitjes er nog meer in de omgeving van Landal Landgoed ’t Loo zijn te doen. Door hierop te klikken kan je er meer over lezen. Je kan daarvandaan altijd weer terug naar de pagina van Landal Landgoed ’t Loo.
Hier vind je nog meer tips in de omgeving van ’t Loo-Oldebroek.
Adres Natuurgebied De Renderklippen
Natuurgebied De Renderklippen vind je in een uitgestrekt gebied. Op deze website vind je meer informatie.
Of ga terug naar Landal Landgoed ’t Loo.
Landal Landgoed ’t Loo
’t Loo-Oldebroek (Gelderland)
Meer uitjes in de omgeving
- De Dellen en Ambtsbos
Heerde, ca. 6 km van het park - Kasteel Zwaluwenburg
't Harde, ca. 8 km van het park - A.Vogel tuinen
't Harde, ca. 9 km van het park - Elburg
Elburg, ca. 12 km van het park - Ballorig Hattem
Hattem, ca. 12 km van het park - Anton Pieck Museum
Hattem, ca. 13 km van het park - Hattem
Hattem, ca. 13 km van het park - Nederlands Bakkerij Museum
Hattem, ca. 13 km van het park - Brandweermuseum
Epe, ca. 15 km van het park - Dierenpark Wissel
Epe, ca. 16 km van het park