Landal De Vlinderhoeve 2C
Bungalow voor 2 personen
Vrijstaande 2-persoons bungalow. Woonkamer met flatscreen. Open keuken met vaatwasser en Nespresso. Slaapkamer met twee boxsprings. Badkamer met douche, wastafel en toilet. Terras met tuinmeubilair, ligstoelen en parasol.
Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van deze bungalow voor 2 personen (en de andere huisjes) op Landal De Vlinderhoeve.
Over deze bungalow
De bungalow op Landal De Vlinderhoeve 2C is een huisje voor 2 personen in de natuur van de Achterhoek. De 2-persoons bungalow ligt op een rustig park, op de grens van Gelderland en Overijssel. Op het park vind je een paar voorzieningen, zo is er zowel binnen als buiten een zwembad. In de buurt kan je mooie tochten maken en veel leuke uitjes doen. We hebben hier vast wat tips voor je op een rijtje gezet. En bij Gelderse Streken en De Achterhoek vind je meer ideeën. Lees verder om meer te weten te komen over deze 2-persoons woning op Landal De Vlinderhoeve.
Alles over bungalow 2C voor 2 personen op Landal De Vlinderhoeve
Deze Landal bungalow voor 2 personen heeft één slaapkamer en één badkamer. In de woonkamer vind je een zithoek, een eethoek en een flatscreen-tv. De open keuken heeft o.a. vaatwasser en een combimagnetron. Ook staat er een Nespresso, en verder vind je er alles wat je nodig hebt.
Bungalow 2C op Landal De Vlinderhoeve heeft één slaapkamer met twee boxsprings. Dekbedden en kussens liggen al voor je klaar, het bedlinnen boek je bij. De badkamer heeft een douche, een wastafel en een toilet.
Tot slot ligt er bij de Landal De Vlinderhoeve 2C bungalow voor 2 personen een terras. Hierop staat een tuinset met een parasol. Het terras is deels overdekt.
Handig om te weten: de auto parkeer je bij de woning, hier is plaats voor één auto. Je hebt gratis toegang tot wifi. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld. De door jou gekozen Landal 2C bungalow op De Vlinderhoeve kan van binnen en buiten afwijken.
In deze bungalow ben je ook met je hond welkom, dit dien je tijdens je boeking wel aan te geven.
Is deze bungalow misschien iets voor jou? Kijk dan hier voor de beschikbaarheid en de actuele prijzen van de huisjes op Landal De Vlinderhoeve. Of kijk of er een last minute aanbieding voor dit park is.
Waarom naar dit park?
- Rustig park in de Achterhoek
- Luxe bungalows in de natuur
- Openlucht en overdekt zwembad
- Fietsen, wielrennen en mountainbiken
- Leuke uitjes in de omgeving
Kijk hier welke accommodaties beschikbaar zijn en zie meteen de actuele prijzen.
Landal De Vlinderhoeve
Kring van Dorth (Gelderland)
Kenmerken van bungalow 2C voor 2 personen
Sommige opties voor deze bungalow op Landal De Vlinderhoeve zijn (indien beschikbaar) op voorkeur te boeken. Als hier extra kosten aan zijn verbonden krijg je dit tijdens je boeking te zien.
Algemeen
- Soort accommodatie: bungalow
- Type 2C
- Oppervlakte 48 m²
- Gelijkvloers
- Maximaal 2 personen
- Luxeniveau: comfort
Aantal kamers & sanitair
- Woonkamer
- 1 slaapkamer
- 1 badkamer
- 1 toilet
Kinderen
- Camping-/kinderbedje op aanvraag
- Kinderstoel op aanvraag
Internet
- Gratis draadloos internet
Huisdieren en roken
- Rookvrij
- Hond welkom
Bijzonderheden
- Berging
- Douche
- Magnetron
- Nespresso
- Parkeren bij (of vlak bij) de accommodatie
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Vaatwasser
- Vrijstaand
- Wasdroger
- Wasmachine
Landal De Vlinderhoeve in het kort
Wil je er even een paar dagen op uit of lekker op vakantie naar de Achterhoek? Vlak bij leuke Hanzesteden ligt Landal De Vlinderhoeve, een park in de natuur met binnen en buiten een zwembad. Houd je van fietsen? Dan kan je mooie tochten maken door de bossen en de heide, of naar een van de leuke plaatsen in de omgeving. Ook kan je kiezen uit veel leuke uitjes in de Achterhoek.
Op dit rustige en mooi gelegen park zal je vooral rust en ruimte vinden. Wel zijn er een paar voorzieningen te vinden. In het vernieuwde zwembad op park Landal De Vlinderhoeve kan je bijvoorbeeld elke dag baantjes trekken. En voor de kinderen is er een apart badje waar ze kunnen spelen. Ook heeft het park een minishop en een sport- en speelveld. Kies je voor een verblijf op De Vlinderhoeve? Dan overnacht je in een luxe bungalow voor 2 tot 8 personen.
Wil je meer lezen over Landal De Vlinderhoeve in Kring van Dorth? Dan vind je hier alle informatie over dit park in Gelderland. Of bekijk direct welke accommodaties er allemaal beschikbaar zijn.
Adres Landal De Vlinderhoeve
Bathmenseweg 7
7216 PB Kring van Dorth
Kijk hier welke accommodaties beschikbaar zijn en zie meteen de actuele prijzen.
Andere huisjes op Landal De Vlinderhoeve
4-persoons bungalow
Type 4C
- 2 slaapkamers en 1 badkamer
- Comfort uitvoering
- Met hond of huisdiervrij
4-persoons bungalow
Type 4C1
- 2 slaapkamers en 2 badkamers
- Comfort uitvoering
- Honden zijn toegestaan
4-persoons bungalow
Type 4L
- 2 slaapkamers en 2 badkamers
- Luxe uitvoering met sauna
- Honden zijn toegestaan
5-persoons bungalow
Type 4-5L
- 2 slaapkamers en 1 badkamer
- Luxe uitvoering met sauna
- Honden zijn toegestaan
Kijk hier voor alle beschikbare huisjes en de actuele prijzen.