Nationaal Park De Hoge Veluwe
Uitje voor Roompot Marber Veluwe
Het Nationale Park De Hoge Veluwe is een groot natuurgebied. Het bestaat uit maar liefst 5400 hectare bos, heide, vennen en stuifzand. Je kan er heerlijk wandelen en fietsen. Geniet van de unieke planten- en diersoorten. In het park vind je ook twee musea. Het Kröller Müller museum en Museonder. Een heerlijke dag uit in de natuur.
Hier vind je meer informatie over dit uitje.
Hoe kom je bij Nationaal Park De Hoge Veluwe?
Je vindt Nationaal Park De Hoge Veluwe op ongeveer 10 kilometer van Roompot Marber Veluwe. Kijk hier voor de routebeschrijving vanaf het vakantiepark. Op de kaart hieronder zie je waar Nationaal Park De Hoge Veluwe ligt. De oranje pin geeft aan waar Roompot Marber Veluwe is te vinden. Het kan zijn dat je even uit moet zoomen om het vakantiepark te zien als deze wat verder weg ligt.
Meer tips in de omgeving van Roompot Marber Veluwe
De andere groene pins geven aan welke uitjes er nog meer in de omgeving van Roompot Marber Veluwe zijn te doen. Door hierop te klikken kan je er meer over lezen. Je kan daarvandaan altijd weer terug naar de pagina van Roompot Marber Veluwe.
Hier vind je nog meer tips in de omgeving van Hoenderloo.
Adres Nationaal Park De Hoge Veluwe
Nationaal Park De Hoge Veluwe vind je in een uitgestrekt gebied. Op deze website vind je meer informatie.
Of ga terug naar Roompot Marber Veluwe.
Roompot Marber Veluwe
Hoenderloo (Gelderland)
Meer uitjes in de omgeving
- Oorlogmuseum Collectie ’40-’45
Beekbergen, ca. 8 km van het park - Loenense waterval
Loenen, ca. 10 km van het park - Veluwse Stoomtrein Maatschappij
Beekbergen, ca. 10 km van het park - Schaapskudde bij Loenen
Loenen, ca. 10 km van het park - Loenen
Loenen, ca. 11 km van het park - Kröller-Müller Museum
Otterlo, ca. 11 km van het park - Kootwijkerzand
Radio Kootwijk, ca. 13 km van het park - Natuurpark Berg & Bos
Apeldoorn, ca. 15 km van het park - Apenheul
Apeldoorn, ca. 16 km van het park - Apeldoorn
Apeldoorn, ca. 17 km van het park