Landal Soof aan de Rijn - 6B
Lodge voor 6 personen in Eck en Wiel
Vrijstaande 6-persoons lodge. Gelijkvloers. Woonkamer met smart-tv. Open keuken met vaatwasser, Nespresso en Quooker. Drie slaapkamers: twee met elk twee bedden en wastafel; één met stapelbed; opgemaakt bij aankomst. Badkamer met douche, wastafel en toilet. Apart toilet. Tuin en terras met loungeset en tuinset, deels overdekt.
Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van deze lodge voor 6 personen (en andere accommodaties) op Landal Soof aan de Rijn.
Over deze lodge
Lodge 6B voor 6 personen is een vakantiehuis op Landal Soof aan de Rijn in Eck en Wiel. Je vindt dit comfortabele vakantiehuis voor 6 personen op een kleinschalig Landal vakantiepark in Gelderland, direct aan de Nederrijn. Het rustige park ligt op de grens van de Betuwe en de Utrechtse Heuvelrug. Ideaal voor wie op zoek is naar rust, natuur én cultuur. In de omgeving van Eck en Wiel kan je kiezen uit veel leuke uitjes. Hier vind je alvast wat tips, en kijk ook eens op Gelderse Streken. Lees verder over Lodge 6B voor 6 personen bij Landal Soof aan de Rijn in Gelderland. Of bekijk hier de andere vakantiehuizen die je hier kan boeken.

Lodge 6B voor 6 personen bij Landal Soof aan de Rijn in Eck en Wiel
Dit vakantiehuis voor 6 personen in Eck en Wiel is gelijkvloers en heeft drie slaapkamers en één badkamer. In de ruime woonkamer met vloerverwarming vind je een zithoek, een eethoek en een smart-tv. De open keuken, met kookeiland, heeft o.a. een vaatwasser en een combimagnetron. Ook is er een Nespresso-machine en een Quooker. Verder vind je in de keuken alles wat je nodig hebt
Lodge 6B bij Landal Soof aan de Rijn heeft drie slaapkamers. Twee hiervan hebben elk twee bedden en een eigen wastafel. In de derde kamer vind je een stapelbed. Je hoeft de bedden niet op te maken, dit is al voor je gedaan als je aankomt. In de lodge vind je verder een badkamer met een douche, een wastafel en een toilet. Ook is er nog een apart toilet.
Bij Lodge 6B op Landal Soof aan de Rijn kan je tot slot met 6 personen buiten zitten. Deze mooie lodge in Gelderland heeft een deels overdekt terras. Hierop vind je een luxe loungeset en een tuintafel met stoelen.

Handig om te weten: de auto parkeer je centraal op het park, een groot deel van het park is autovrij. Je hebt gratis toegang tot wifi. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld. Vakantiehuis 6B in Eck en Wiel, dat je voor 6 personen bij Landal Soof aan de Rijn boekt, kan afwijken.
Landal Soof aan de Rijn
Eck en Wiel (Gelderland)



