Vakantiepark Tjermelan - Duinbungalow Mindervalide
Bungalow voor 4 personen in Oosterend (Terschelling)
Vrijstaande 4-persoons bungalow. Gelijkvloers, aangepast voor mindervalide gasten. Woonkamer met smart-tv. Open keuken met vaatwasser, onderrijdbaar werkblad. Twee slaapkamers: één met hoog-/laagbed en enkel bed; één met twee bedden. Aangepaste badkamer met douche, wastafel en toilet. Terras met tuinmeubilair.
Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van deze bungalow voor 4 personen (en andere accommodaties) op Vakantiepark Tjermelan.
Over deze bungalow
Duinbungalow Mindervalide op Vakantiepark Tjermelan is een vakantiehuis voor 4 personen. Je vindt dit vakantiehuis voor 4 personen op Terschelling bij het dorp Oosterend. Naar dit kleinschalige park kom je vooral voor de rust en de natuur. Wandel of fiets door de duinen, naar het strand of langs de leuke dorpjes op het eiland. Of kies voor een van de uitjes die je hier kan doen. Bij de VVV Terschelling vind je alles wat je wil weten over dit Waddeneiland. Lees verder om meer te weten te komen over dit aangepaste vakantiehuis op Vakantiepark Tjermelan in Oosterend. Of bekijk direct alle accommodaties die je op dit park op Terschelling kan huren.

Duinbungalow Mindervalide voor 4 personen op Vakantiepark Tjermelan
Dit vakantiehuis op Terschelling voor 4 personen heeft twee slaapkamers en één badkamer. In de woonkamer vind je een zithoek met sta-op stoel, een eethoek en een smart-tv. De open keuken heeft o.a. een vaatwasser en een combimagnetron. Koffie kan je zetten met filter. In de keuken vind je verder alles wat je nodig hebt om lekker te kunnen koken.
Duinbungalow Mindervalide in Oosterend heeft twee slaapkamers. Hiervan heeft er één een hoog-/laagbed met papegaai en een enkel bed. De andere kamer heeft twee bedden. Voor elke gast ligt al een dekbed en kussen klaar. Bedlinnen neem je zelf mee maar kan je ook huren, dit geef je dan aan tijdens het boeken. Verder vind je in het vakantiehuis één badkamer. Deze heeft een douche, een wastafel en een toilet.
Tot slot kan je bij je vakantiehuis op Terschelling met 4 personen buiten zitten. Duinbungalow Mindervalide op Vakantiepark Tjermelan heeft een mooi gelegen terras met daarop een tuinset.
Aanpassingen: de woning heeft geen drempels en extra brede deuren. De badkamer heeft een douche met een zitje en beugels, een hoog toilet met beugels en een lange mengkraan. De spiegel kan je kantelen. Ook de keuken is aangepast met een lange mengkraan en een onderrijdbaar werkblad.

Handig om te weten: de auto parkeer je bij de woning. Je hebt gratis toegang tot wifi, de snelheid is beperkt. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld. Vakantiehuis Duinbungalow Tjermelân op Terschelling, dat je voor 4 personen bij Vakantiepark Tjermelan huurt, kan afwijken.
In deze bungalow ben je ook met je hond welkom, dit dien je tijdens je boeking wel aan te geven.
Vakantiepark Tjermelan
Oosterend (Friesland)



