Center Parcs De Eemhof - Premium Cottage
Cottage voor 4 personen in Zeewolde
Geschakelde 4-persoons cottage. Woonkamer met open haard en flatscreen-tv. Open keuken met vaatwasser en NESCAFÉ Dolce Gusto. Twee slaapkamers: elk met twee bedden; één met flatscreen-tv. Badkamer met ligbad (met douche) en wastafel. Apart toilet. Terras met tuinmeubilair.
Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van deze cottage voor 4 personen (en andere accommodaties) op Center Parcs De Eemhof.
Over deze cottage
De Eemhof Premium Cottage voor 4 personen vind je op Center Parcs De Eemhof in Zeewolde. Op dit vakantiepark vind je o.a. het zwembad Aqua Mundo met 5 glijbanen en waterpret voor het hele gezin. Maar dit park in Flevoland heeft nog veel meer te bieden voor jong en oud. Je kan kiezen uit allerlei leuke activiteiten op het park of een leuk uitje in de omgeving doen. We hebben al een aantal leuke tips in de buurt van het park voor je op een rijtje gezet. En bij Visit Flevoland vind je nog veel meer tips om te doen rondom het park. Lees snel verder om alles te weten te komen over de Premium Cottage voor 4 personen van Center Parcs.

Alles wat je moet weten over de Eemhof Premium Cottage voor 4 personen van Center Parcs
De Premium Cottage voor 4 personen op De Eemhof is gelijkvloers en heeft twee slaapkamers en één badkamer. In de woonkamer met open haard vind je een zithoek, een eethoek en een flatscreen-tv. De open keuken van je Center Parcs Premium cottage heeft een vaatwasser en een combimagnetron. Ook is er een NESCAFÉ Dolce Gusto, maar je kan ook gewoon koffie zetten met een filter. Verder vind je in de keuken alles wat je nodig hebt tijdens je verblijf.
In alle twee de slaapkamers vind je ieder twee bedden. Eén van de slaapkamers heeft ook een eigen tv. Dekbedden en kussens liggen al voor je klaar, en als je aankomt zijn de bedden al voor je opgemaakt. De badkamer in het huisje heeft een ligbad met douche en een wastafel. In de Eemhof Premium cottage is een apart toilet.
Tot slot vind je bij deze Premium Cottage op De Eemhof een terras met tuinmeubels.

Handig om te weten: de auto parkeer je op een centrale parkeerplaats. Tijdens je verblijf heb je gratis toegang tot wifi. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld. Je huisje kan zowel van binnen als buiten afwijken van deze foto’s.
In deze cottage ben je ook met je hond welkom, dit dien je tijdens je boeking wel aan te geven.
Center Parcs De Eemhof
Zeewolde (Flevoland)



