Hof van Saksen - 8LT
Luxe bungalow voor 8 personen in Nooitgedacht
Vrijstaande 8-persoons boerderij. Aangepast voor mindervaliden. Twee etages. Woonkamer met gashaard en flatscreen. Open keuken met vaatwasser en Nespresso. Vier slaapkamers: één met twee hoog-/laagbedden; één met tweepersoons Auping boxspring; twee met elk twee Auping boxsprings. Twee badkamers: één met vlakke douche met zitje, wastafel en aangepast toilet; één met ligbad, douche en wastafel. Aparte toiletten. Infraroodsauna. Terras met tuinmeubilair.
Bekijk meteen de beschikbaarheid en prijzen van deze bungalow voor 8 personen (en andere accommodaties) op Hof van Saksen.
Over deze bungalow
De vrijstaande boerderij op Hof van Saksen 8LT is een luxe en aangepast vakantiehuis voor 8 personen. Dit huis mét sauna ligt op een luxe resort voor de hele familie waar van alles is te doen. Zo vind je er een groot zwembad met glijbanen en wordt er van alles georganiseerd. Hier kan je alles lezen over dit luxe resort in Drenthe waar ook in de omgeving van alles is te beleven. We hebben een aantal leuke tips in de buurt van Nooitgedacht voor je op een rijtje gezet. En op deze website vind je nog veel meer leuke tips in Drenthe om te zien en te doen. Lees verder om alles over dit aangepaste en luxe huis voor 8 personen te weten te komen.

De indeling van de boerderij Hof van Saksen 8LT
De luxe boerderij voor 8 personen 8L op Hof van Saksen heeft twee etages. In deze woning vind je vier slaap- en twee badkamers. Beneden is de woonkamer met gashaard te vinden met daarin een lounge zithoek, een luxe eethoek en een flatscreen-tv. In de open keuken van het huis beschik je o.a. over een vaatwasser en een Nespresso, maar je kan ook koffie met een filter zetten. Verder is in de keuken van de woning alles te vinden wat je nodig hebt.
De eerste slaapkamer ligt beneden en heeft twee hoog-/laag bedden die zijn voorzien van een hekje. De drie andere kamers liggen boven. In twee hiervan vind je elk twee enkele Auping boxsprings. De laatste kamer heeft een Auping boxspring voor twee personen. Als je aankomt zijn de bedden al voor je opgemaakt. Beneden is de eerste badkamer, deze is aangepast en heeft een vlakke douche met zitje, een wastafel met spiegel die je kan verstellen en een toilet met beugels. In de badkamer boven vind je een ligbad, een douche en een wastafel. De handdoeken liggen al voor je klaar. Als extra vind je in deze luxe woning nog een sauna voor 2 personen (infrarood). Beneden en boven is ook nog een apart toilet te vinden.
Bij deze woning vind je tot slot nog een terras met tuinmeubels en een parasol. De meubels op het terras zijn te verstellen.
Extra toegankelijk, aangepast voor gasten met een lichamelijke beperking
De luxe boerderij 8LT op Hof van Saksen is extra toegankelijk. Dit houdt in dat deze woning aan is gepast voor gasten met een lichamelijke beperking. Zo is er in de woning op de begane grond meer dan genoeg ruimte om met een rolstoel te rijden en te draaien. Ook de bedden die je op de begane grond kan vinden zijn hoog en laag te zetten. De ruimte rondom de woning is verhard. Hier kan je zien welke aanpassingen deze woning nog meer heeft.

Handig om te weten: de auto kan je kwijt op de centrale parkeerplaats van het resort. Als je in het bezit bent van een invalidenkaart kan er één auto bij de woning worden gezet. Tijdens je verblijf heb je gratis toegang tot wifi. De foto’s die je hier ziet dienen als voorbeeld. Je huisje kan zowel van binnen als buiten afwijken van deze foto’s.
Hof van Saksen
Nooitgedacht (Drenthe)



