Beleef de lentekriebels bij de Leistert en geniet samen van het voorjaar
De lente staat weer voor de deur en de zon laat zich steeds vaker zien. Dat maakt het voorjaar ideaal om samen bij de Leistert te genieten van de lentekriebels. En nu Pasen, Pinksteren, Hemelvaart én de meivakantie eraan komen krijg je daar weer alle tijd voor. Bij de Leistert boek je nu met tot 15% korting, en met Pasen zelfs met tot wel 35% last-minute korting. Dus wanneer ga jij naar de Leistert om lekker samen van de lentekriebels te genieten?

Over de Leistert
Recreatiepark de Leistert heeft een capaciteit van ruim 6000 gasten. Daarmee is de Leistert een van de grootste vakantieparken in Nederland. Op de Leistert vind je o.a. luxe glamping accommodaties, ruime bungalows met privé-speeltuin en luxe vakantieboerderijen met sauna en whirlpool. Er is dus altijd wel een geschikte accommodatie voor je te vinden. Hier vind je het aanbod van de Leistert om samen van de lentekriebels te genieten
Beleef de lentekriebels bij de Leistert
Ook tijdens de lentemaanden geniet je bij de Leistert volop van alle faciliteiten. Zo is er een leuk subtropisch zwembad en een roeivijver met een zonnig strand. Kinderen kunnen zowel binnen als buiten spelen in een van de vele speeltuinen. En ook is er voor jong en oud elke dag een recreatieprogramma waarbij er van alles wordt georganiseerd. Verder kan je o.a. een potje adventure golf spelen en genieten in een van de restaurants. En er is nog veel meer. Kortom, lentekriebels of niet… de Leistert heeft altijd wel wat te bieden! Hier kan je alles lezen over de voorzieningen bij de Leistert in Roggel.

Kijk hier om alles te lezen over de Leistert en ontdek wat er in de omgeving van Roggel is te beleven.